the Sidney - 1. kapitola - Tady mě máš.

22. listopadu 2014 v 12:12 | Vládkyně Chimegee |  the Sidney
Pohled Sidney
,,Hm," zamyslela jsem se. ,,tak mě napadá, že jsem měla jít nakoupit." On však nevydal ze sebe ani hlásku - bylo to jasné pozoroval mě. Podívala jsem se na něj: ,,V pořádku?" projistotu jsem se ho zeptala. ,,Jasně," probudil se. ,,jen jsem se zamyslel." Začala jsem z uličky pomalu couvat.
,,Už bych měla jít..." Sevřela jsem deštník v ruce. Jenom na to kývl. ,,Uvidíme se ještě někdy?" nevím proč jsem to řekla, ale musela jsem. Pokrčil rameny a jemně se pousmál. Já jsem se usmála a šla cestou k obchodu.

Pohled Doctora

Vešel jsem dovnitř Tardis a namířil jsem si to k ovládacímu panelu. Stiskl jsem několik tlačítek, čímž Tardis začala mizet. Stiskl jsem další tlačítko, a posunul jsem páčku. Tardis se objevila před obchodem v Twinbrooku. Vyšel jsem z Tardis ven a uviděl jsem v dálce Sidney. Podívala se na mě. ,,Co?!" zastavila se těsně přede mnou. ,,No ptala jsi se mě, zda se ještě někdy uvidíme. Tak mě tady máš." řekl jsem rychle. ,,Dobře," zvedla obočí. ,,ale tohle není možné." Podíval jsem se na ni: ,,Pokud máš Tardis tak ano." Pozorně si Tardis prohlédla. ,,Co je ta budka zač?"
Čekal jsem až to řekne, otevřel jsem dveře a vešel jsem dovnitř. Sidney dovnitř jenom nakoukla a zavřela deštník. ,,Tak?" pousmál jsem se. Pomaloučku vešla: ,,Hm," rozhlédla se kolem. ,,Super, do Edgara by se vešel sotva jeden člověk..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | 25. listopadu 2014 v 21:54 | Reagovat

:DDD Tak ten konec je úžasný.
Dobře napsané :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama