Nothing

Nothing - Avery (PROLOG)

8. ledna 2015 v 18:12 | Vládkyně Chimegee
Opět se procházel po Londýně, jelikož sem jezdil docela často a má to náhodou od svého bydliště blízko. Zalíbilo se mu tu, takže do Londýna jezdil a jezdí skoro pořád. Jednou se právě zde pokoušel navázat nějaký kontakt s ženami a dokonce se i zamilovat, ale zatím se to nepovedlo. Snaží se být náhodou slušný, dodržuje základy etikety - prostě chce být slušným ,,člověkem." Náhodou se mu to daří. Dobře někdy to Avery trochu přežene s pitím, ale dá se to přežít. Vážně jenom někdy žvaní nesmysly, což se nestává často a říká všem pravdu. Je to Pán času, kterému je sotva přes 160 let, v lidských letech je to plnoletý mladík. Přesněji mu je osmnáct let a někdy se občas zařazuje do kategorie přes dvacet let.No jednou řekl, že mu je 28 let a nedopadlo to zas tak dobře, takže raději říká pravdu.
Jeho táta o něm říká, že je ještě dítě, ikdyž dobře ví, že vydělává slušné peníze a vlastní dokonce i byt, ve kterém nenajdete televizi, jelikož často říká, že to je ztráta času a zbytečně vyhozené peníze. Stačí mu jenom počítač. Mohu říct, že dokonce i počítačům rozumí, ale věnuje se spíše čtení knížek a fotografování. Hlavně nesnáší žánr sci-fi, jelikož jsou to knížky spíše o mimozemšťanech, kteří chtějí ovládnout svět a snaží se je zastavit parta dětí, či teenegerů. Další zajímavost je ta, že na něj funguje rozkazování. Není zase příliš ukecaný, má totiž s někým navázat konverzaci, což se mu stává hodně často. Koktá přesněji, když mu je něco hrozně nepříjemné nebo se bojí.
Je synem slavného Doctora a poté jeho méně nezajímavé manželky. Má starší sestru Amorie, kterou nemá moc v lásce, jelikož ho často otravuje a také mu říká, že ho nemá nikdo rád. Avery samozdřejmě ví, že to není pravda. Rozhodl se konečně žít sám a osamostatnit se. Náhodou se mu to povedlo..
 
 

Reklama