Ostatní - Adminka

KDO JE CHIMEGEE?

22. března 2015 v 15:52 | Vládkyně Chimegee
Chimegee se po dlouhé době rozhodla, že napíše článek... Jéé!

Ahoj, mé jméno je Markéta F. (Myslím, že poprvé zveřejňuji svoje pravé jméno.) Ale ostatní mi říkají Maky, Makyno,Ketyno, Avril a také Chimegee. Narodila jsem se 8.června 2002, či-li mi je právě v tuto chvíli 12 let. Mám dlouhé tmavě hnědé vlasy, na sluníčku jsou dost světlé. Mám také hnědé oči. Měřím 172cm a k váze se raději vyjadřovat nebudu (asi 50kg. Dlouho jsem se nevážila, takže si nejsem jistá.) Čímž vyplívá, že jsem hubené postavy a hrbím se. Měla bych s tím vážně něco dělat. Nosím brýle, ale nejvíce asi kontaktní čočky. Na každém oku mám 4,5 dioptrií a stále se to horší. Nemám žádnou alergii, ale dříve jsem byla každé jaro nemocná, ale už jaksi nejsem. Myslím, že se to dá brát jako zdravotní vada/problém. Mám něco s ledvinami. Jedna ledvina mi pracuje na 40% a ta druhá na 60%, i když by to mělo být 50% a 50%. Když jsem byla malá, tak jsem měla autonehodu - měla jsem něco s krkem, jela jsem do nemocnice. Mám sestru a nevlastního bráchu. Ráda je otravuji a myslím, že i oni mě. Mezi mé koníčky patří dáse říct i lukostřelba, se kterou jsem jako kdyby přestala (neměla jsem sílu), ale snažím se k ní vrátit, tím že si přeji na narozeniny luk. Ráda kreslím (chodím do výtvarky; ZUŠ), píši příběhy a fan fikce, a ráda také hraji různé Roleplaye a textovky. Mezi můj moje oblíbené žánry knih/filmů patří fantasy a sci-fi, ještě katastrofální i když se bojím tornád. Mezi mé oblíbené filmy patří: Harry Potter, Hostitel, Avengers a v oku tornáda. Mé oblíbené seriály zase jsou: Doctor Who, Once upon a time a the Walking dead. Moje neoblíbenější knížka je asi Škola dobra a zla a také pán prstenů. Mám pět nejlepších kamarádek, tři znám osobně: Lenka, Lucka, Daju (Dagmar), Anežka, Eliška (Snad jí také můžu brát jako nejlepší kamarádku, i když si s ní často nepíši). JSOU ÚŽASNÉ! Ve škole mi nejde matematika, fyzika - jsou na mě moc těžké. Ale za to mi jde docela český jazyk, zěměpis, výtvarka, hudebka. Mám psa Maxíka (Maxe), měla jsem zakrslého králíčka a křečka, ale ti už nejsou mezi námi...
Ráda poslouchám klasickou hudbu, když se potřebuji uklidnit. Moje nejoblíbenější skupiny jsou Fall out Boy, Imagine dragons a Maroon 5. Moje neoblíbenější rostlina je leknín.. Zvíře zase chobotnice (spíše hlavonožec..) Moje oblíbené marvy jsou: červená, modrá a trochu fialová, či zelená... - pokaždé se to mění. Oblíbené jídlo mám zase: smažený sýr a hranolky, těstovinový salát, či čokoládový dort - prostě všechno od maminky!

V celém článku objevíte mě.

Kdo jsem

12. srpna 2014 v 14:21 | Vládkyně Chimegee
Mé doopravdické jméno je Markéta, je mi 12 (8.6 mi bude 13), jako znamení jsem blíženec, jsem velmi hubená a měřím 168cm. Mám hnědé velké oči (jelikož jsou táák mangá :DD) a kratší hnědé vlasy (podobají se Claře zde ale mám je více sestříhané). Mám brýle, ale nejčastěji nosím kontaktní čočky. Myslím si o sobě, že mám smysl pro humor, jsem přátelská a hodná. Mám sestru a bratra. Bydlím v Olomouckém kraji u Polských hranici. Chodím (budu) do sedmého ročníku Základní školy. Mám skvělé kamarádky se, kterými je hrozná sranda a hodně jim rozumím. Chci být spisovatelkou, protože nejraději vymýšlím povídky a nové fanfikce. Mezi mé zájmy patří sledování filmů (hlavně katastrofálních), psaní příběhů, čtení, kreslení, grafika. Jsem Brony/pegasister, HRDÝ Whovian a Otaku. Mezi mé oblíbené seriály patří Doctor Who a the walking dead. k Dw - můj oblíbený Doctor je 10 a absolutně nesnáším 11, protože se mi nějak znechutila. Pokud si myslíte, že můj nejoblíbenější Pán času je Doctor tak vás sejmu pánvičkou! Protože je to Vládce ;). Mezi mé oblíbené společnice patří Rose,Martha,Amy a Clara ^^ Nej společník je zase: Kapitán Jack Harkness a Rory. k Wd - Oblíbená mužská postava je Daryl a ženská Maggie a Beth.

Má osoba:
 
 

Reklama